Home Dla pracodawcy

Dla pracodawcy

shake-hands-poland-ukraine

Wiemy, że wielu pracodawców obawia się skorzystać z usług naszej firmy. Chcemy to zmienić! Dla nas najważniejsze jest wzajemne zaufanie w ramach zawiązywanej współpracy, a także rzetelność świadczonych usług. Dlatego też dokładnie wyjaśniamy działanie naszej firmy oraz korzyści, jakie płyną z realizowanych przez nas usług.

Jeśli szukasz sumiennego i wykwalifikowanego pracownika na dane stanowisko, a nie możesz znaleźć go na krajowym rynku pracy, zgłoś się do nas! Dzięki przyjęciu cudzoziemca do swojej będziesz mógł dodatkowo ograniczyć koszty, związane z zatrudnieniem.

Jak to zrobić?
Wystarczy wypełnić i wysłać do nas specjalnie przygotowany formularz, dotyczący Twoich potrzeb oraz oczekiwań względem danego kandydata. Kiedy otrzymamy już Twoje zgłoszenie, na podstawie Twoich wymagań tworzymy profil idealnego pracownika dla Twojej firmy – preferowane wykształcenie, doświadczenie czy umiejętności.

Zanim jednak przystąpimy do kolejnych działań, poprosimy Cię o podpisanie umowy współpracy usług rekrutacyjnych. Jest to dokument na czas nieokreślony. Dzięki temu już od początku każda strona będzie miała określone zadania, a także prawa.

Kiedy już dopełnimy wszystkich formalności, przystępujemy do weryfikacji stworzonego profilu kandydata z posiadaną przez nas bazą osób, chętnych do podjęcia zatrudnienia. Jest ona niezwykle szeroka i obejmuje zarówno wykwalifikowanych fachowców, jak i kandydatów gotowych podjąć się najprostszych prac. W rezultacie najczęściej odnalezienie odpowiedniej osoby jest niezwykle szybkie. W razie potrzeby zwracamy się do zaprzyjaźnionych agencji pracy w Polsce oraz na Ukrainie i razem kontynuujemy poszukiwania.

Dzięki takiej organizacji rekrutacja w naszym wykonaniu jest bardzo krótka. Po znalezieniu najlepszego kandydata dostarczamy go do Ciebie, abyś przez kilka dni mógł sprawdzić jego umiejętności i kwalifikacje. Jeśli będziesz zadowolony, dopiero wtedy wystawiamy fakturę za realizację zlecenia.

Co z tego masz?
– szybkie pozyskanie wykwalifikowanego i zmotywowanego pracownika,
– masz pewność całkowicie legalnego pobytu i zatrudnienia,
– ograniczenie kosztów związanych z zatrudnieniem,
– nie musisz martwić się o załatwianie formalności dotyczących legalizacji i pobytu – wszystkim zajmujemy się sami,
– w razie choroby pracownika sami organizujemy zastępstwo,
– koordynator z ramienia naszej Agencji Pracy zapewnia pomoc we wdrożeniu się danego pracownika w nowym miejscu (w tym m.in. organizuje zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy).

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego lub osobistego. Wyjaśnimy wszystkie niezbędne kwestie i zaproponujemy atrakcyjną ofertę, specjalnie dla Ciebie!

ZDEFINIUJ SWOJE POTRZEBY A MY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY !!!

Jak działamy

Krok 1

APLIKACJA OD PRACODAWCY

 

  • Otrzymujemy zapotrzebowanie , na które szukamy właściwego kandydata
  • Ustalamy  cechy i wymagania jakie powinien posiadać kandydat z firmą poszukującą pracownika
  • Podpisujemy umowę współpracy usług rekrutacyjnych (na czas nieokreślony )

Krok 2

POSZUKIWANIE KANDYDATÓW

 

  • Poszukujemy i dostarczamy pracownika o wymaganych kwalifikacjach w umówionym terminie do pracodawcy.
  • Pracodawca ma 5-7 dni robocze na sprawdzenie kwalifikacji pracownika

Krok 3

FINALIZACJA TRANSAKCJI

 

  • Jeżeli pracownik i pracodawca zdecydują się podjąć współpracę, po okresie sprawdzenie kwalifikacji pracownika , Marvin sp. z. o. o. wystawia fakturę za wykonane zlecenia
  •  Oplata za pozyskanie pracownika zależy od branży i rodzaju poszukiwanego fachowca.
  • Sprawdź naszą ofertę zatrudnienia w celu uzyskania szczegółowych informacji.